czwartek , Czerwiec 29 2017
Strona główna / Wyniki / sezon 2014/2015 / Mistrzostwa Europy. / Mistrzostwa Europy w wieloboju – Mińsk 2016 – dzień 1 wyniki

Mistrzostwa Europy w wieloboju – Mińsk 2016 – dzień 1 wyniki

100H_px-International_Skating_Union.svg

Mistrzostwa Europy

w wieloboju

Mińsk 9-10.01.2016

9.01.2016 – Mińsk

500 m

Miejsce Zawodnik Narodowość Czas Strata Punkty
1 Denis Yuskov RUS 36.23 36.230
2 Zbigniew Bródka
POL
36.46 0.23 36.460
3 Konrád Nagy HUN 36.48 0.25 36.480
4 Sven Kramer NED 36.56 0.33 36.560
5 Jan Blokhuijsen NED 36.57 0.34 36.570
6 Håvard Bøkko NOR 36.63 0.40 36.630
7 Haralds Silovs LAT 36.70 0.47 36.700
8 Sindre Henriksen NOR 36.71 0.48 36.710
9 Bart Swings BEL 36.73 0.50 36.730
10 Piotr Puszkarski POL 36.76 0.53 36.760
11 Andrea Giovannini ITA 36.87 0.64 36.870
12 Vitaly Mikhailov BLR 36.88 0.65 36.880
13 Sergey Trofimov RUS 36.97 0.74 36.970
14 Sergey Gryaztsov RUS 37.02 0.79 37.020
15 Nicola Tumolero ITA 37.19 0.96 37.190
16 Jan Szymanski POL 37.21 0.98 37.210
17 Linus Heidegger AUT 37.23 1.00 37.230
18 Livio Wenger SUI 37.38 1.15 37.380
19 Douwe de Vries NED 37.75 1.52 37.750
20 Inigo Vidondo ESP 38.25 2.02 38.250
21 Jonas Pflug GER 38.37 2.14 38.370
22 Tuomas Rahnasto FIN 38.50 2.27 38.500
23 Felix Maly GER 38.76 2.53 38.760

Zobacz transmisję z biegów na 500 m w TVP Sport

transmisja_ME_500m

9.01.2016 – Mińsk

5000 m

Miejsce Zawodnik Narodowość Czas Strata Punkty
1 Sven Kramer NED 6:19.17 37.917
2 Jan Blokhuijsen NED 6:22.36 3.19 38.236
3 Bart Swings BEL 6:24.91 5.74 38.491
4 Håvard Bøkko NOR 6:31.62 12.45 39.162
5 Andrea Giovannini ITA 6:32.22 13.05 39.222
6 Haralds Silovs LAT 6:33.83 14.66 39.383
7 Jan Szymanski POL
6:34.43 15.26 39.443
8 Denis Yuskov RUS 6:35.81 16.64 39.581
9 Nicola Tumolero ITA 6:36.40 17.23 39.640
10 Sindre Henriksen NOR 6:38.23 19.06 39.823
11 Vitaly Mikhailov BLR 6:38.56 19.39 39.856
12 Sergey Gryaztsov RUS 6:39.18 20.01 39.918
13 Douwe de Vries NED 6:41.56 22.39 40.156
14 Sergey Trofimov RUS 6:41.84 22.67 40.184
15 Zbigniew Bródka POL
6:42.80 23.63 40.280
16 Linus Heidegger AUT 6:43.13 23.96 40.313
17 Livio Wenger SUI 6:44.78 25.61 40.478
18 Felix Maly GER 6:46.08 26.91 40.608
19 Piotr Puszkarski POL
6:51.77 32.60 41.177
20 Konrád Nagy HUN 6:58.03 38.86 41.803
21 Inigo Vidondo ESP 6:58.59 39.42 41.859
22 Tuomas Rahnasto FIN 7:02.48 43.31 42.248
23 Jonas Pflug GER DNS -0
24 Sverre Lunde Pedersen NOR WDR

 

Wyniki ME Mińsk- oficjalna strona ISU

Warto przeczytać

Obóz przygotowawczy w Font Romeu

Obóz wysokogórski w Font Romeu rozpoczęty, będziemy biegali, skakali, siłowali i jeździli na rolkach, rowerze …

Dzień z OSM Łowicz

W objęciach Łowiczanek 😉 dzięki za wspólny dzień pozdrawiam tych którym udało się zdobyć autograf …