środa , Listopad 14 2018
Strona główna / Najnowsze wydarzenia / Konferencja prasowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego (PZŁŚ)

Konferencja prasowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego (PZŁŚ)

W dniu 16.10.2014 w Warszawie w Hotelu JM Warsaw Center odbyła się przedsezonowa konferencja prasowa będą jednoczenie spotkanie z medalistami XXII Zimowych Igrzysk Olimpijksich Sochi 2014, oczywiście nie zabrakło złotego medalisty Zbigniewa Bródki.

Podczas konferencji został przedstawiony stan przygotowań zawodniczek oraz zawodników do sezonu 2014/2015. W trakcie spotkania zostali również zaprezentowani nowi Partnerzy, którzy będą uczestniczyć w budowaniu kolejnych sportowych sezonów polskiego łyżwiarstwa szybkiego i short tracku.

Podczas spotkania został przedstawiony wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju projekt społeczny,który pomoże wielu osobom niepełnosprawnym, poruszającym się na wózku, zostać samodzielnymi kierowcami, dzięki czemu będą mogli realizować swoje ambitne cele życiowe.

Zbigniew Bródka na temat konferencji:

Konferencja prasowa przed sezonem już za nami, na której oficjalnie dołączyli jako partnerzy Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego firma Lotto oraz jako sponsorzy firma 4F Miło było powspominać igrzyska i te największe sukcesy. Bardzo miło było również odebrać z rąk Pani Ireny Szewińskiej odznaczenia przyznane przez MKOL, które odwzorowały zdobyte medale podczas igrzysk oraz uczestnictwo. Dotarło do mnie również wyróżnienie Sportowy Wzór roku, które wręczył prezes ABK sport Pan Roman Fedorczuk. Dziękuje za kolejne wyróżnienia i możliwość spotkania aby ten nadchodzący sezon był tak udany jak poprzedni.

Galeria zdjęć z konferencji prasowej PZŁS

Aisko Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Warto przeczytać

3 miejsce na 1000 metrów – 33 Mistrzostwa Polski na dystansach

28.10.2018 – Tomaszów Mazowiecki MP w łyżwiarstwie szybkim – 1000 metrów mężczyzn: 1. Piotr Michalski …

Mistrzostwo Polski na 1500 m – świetny początek sezonu

Mamy pierwsze efekty pracy w sezonie 2018/2019, a jest nim Mistrzostwo Polski na 1500m i …