poniedziałek , Grudzień 10 2018
Strona główna / Najnowsze wydarzenia / 2 Puchar Świata Tomakomai – wyniki

2 Puchar Świata Tomakomai – wyniki

 

Zbigniew Bródka komentarz na temat startu:

Witajcie tym razem mój przejazd wystarczył na 17 miejsce jednym słowem stabilnie, albo lepiej pasujące do miejsca „jako tako” czyli po japońsku. 
A tak szczerze cieszę się ogromnie, bo kolejny Puchar Świata w Polsce, aż nie mogę w to uwierzyć że się to naprawdę dzieje i mogę to napisać 😉 W tej właśnie Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim będziemy się ścigać przed własną publicznością. 

PUCHAR ŚWIATA – 2018/2019

23.11.2018 – Tomakomai

Mass Start

Miejsce Zawodnik/Drużyna Czas Dystans Grupa
1 Cheonho Um  8:40.230 Mass Start Semi Final 2
2 Joey Mantia  8:41.150 Mass Start Semi Final 2
3 Ruslan Zakharov  8:41.910 Mass Start Semi Final 2
4 Shane Williamson  8:41.950 Mass Start Semi Final 2
5 Haralds Silovs  8:42.250 Mass Start Semi Final 2
6 Chris Huizinga  8:42.670 Mass Start Semi Final 2
7 Maksim Baklashkin  8:50.830 Mass Start Semi Final 2
8 Vitaly Mikhailov  8:43.560 Mass Start Semi Final 2
9 Viktor Hald Thorup  8:51.080 Mass Start Semi Final 2
10 Daniel Niero  8:42.960 Mass Start Semi Final 2
11 Alemasi Kahanbai  8:43.050 Mass Start Semi Final 2
12 Zbigniew Bródka  8:45.800 Mass Start Semi Final 2
13 Jakub Kopriva  8:46.810 Mass Start Semi Final 2
14 Oliver Grob  8:50.890 Mass Start Semi Final 2
15 Mathias Vosté  DQ Mass Start Semi Final 2
15 Armin Hager  DQ Mass Start Semi Final 2

23.11.2018 – Tomakomai

Bieg drużynowy

Miejsce Zawodnik/Drużyna Czas Dystans
1 Netherlands 3:45.870 bieg drużynowy
2 Norway 3:47.150 bieg drużynowy
3 Japan 3:47.170 bieg drużynowy
4 Russia 3:47.520 bieg drużynowy
5 Canada 3:50.080 bieg drużynowy
6 Korea 3:54.350 bieg drużynowy
7 Italy 3:56.370 bieg drużynowy
8 Kazakhstan 3:57.560 bieg drużynowy
9 Belarus 3:57.710 bieg drużynowy
10 Poland 3:59.600 bieg drużynowy
11 China DQ bieg drużynowy

24.11.2018 – Tomakomai

1500 m Grupa A

Miejsce Zawodnik/Drużyna Czas Dystans Grupa
1 Kjeld Nuis  1:47.611 1500 m Grupa A
2 Patrick Roest  1:48.200 1500 m Grupa A
3 Thomas Krol  1:48.393 1500 m Grupa A
4 Seitaro Ichinohe  1:48.442 1500 m Grupa A
5 Sverre Lunde Pedersen  1:48.653 1500 m Grupa A
6 Allan Dahl Johansson  1:48.807 1500 m Grupa A
7 Masaya Yamada  1:49.087 1500 m Grupa A
8 Min Seok Kim  1:49.529 1500 m Grupa A
9 Håvard Bøkko  1:49.660 1500 m Grupa A
10 Sergey Trofimov  1:49.700 1500 m Grupa A
11 Sindre Henriksen  1:49.776 1500 m Grupa A
12 Shane Williamson  1:49.877 1500 m Grupa A
13 Bart Swings  1:50.260 1500 m Grupa A
14 Takuro Oda  1:50.270 1500 m Grupa A
15 Antoine Gélinas-Beaulieu  1:50.444 1500 m Grupa A
16 Douwe de Vries  1:50.817 1500 m Grupa A
17 Zbigniew Bródka  1:50.958 1500 m Grupa A
18 David La Rue  1:51.012 1500 m Grupa A
19 Livio Wenger  1:51.905 1500 m Grupa A
20 Sebastian Klosinski  1:53.831 1500 m Grupa A

 

Pełna tabela wyników strona ISU – kliknij

Aisko Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Warto przeczytać

1 Puchar Świata Obihiro wyniki

PUCHAR ŚWIATA – 2018/2019 16.11.2018 – Obihiro Mass Start 17.11.2018 – Obihiro 1500m, grupa A …

Już jutro pierwszy start w PŚ na 1500m transmisja od 7:25

Czas zamienić czarny kostium na czerwony, przed nami pierwszy Puchar Świata w tym sezonie w …