czwartek , 8 grudnia 2022

Wizyta w Świdnicy – 30.04.2014

30 kwietnia 2014 roku wizytę w Świdnicy Zbigniew Bródka rozpoczął od odwiedzenia Powiatowej Komendy PSP w Świdnicy. Tam spotkał się ze strażakami a przede wszystkim ze strażakami sportowcami Markiem Leśnickim i Jarosławem Drzężlą, którzy z pomocą miasta gromadzą fundusze na wyjazd na Światowe Igrzyska Strażaków, który odbędzie się w Los Angeles.

Spotkanie w Świdnicy
Spotkanie w Świdnicy

Spotkanie z PSP

Kolejnym punktem wizyty było spotkanie z przedstawicielami władz regionu w osobach: Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy Tomasz Szuszwalak, senator Wiesław Kilian, prezydent Wojciech Murdzek, starosta Zygmunt Worsa oraz pomysłodawca całego przedsięwzięcia – radny Wiesław Żurek.

aSwWal_09

Spotkania z młodzieżą

W południe mistrz olimpijski z Sochi spotkał się w świdnickim teatrze z młodzieżą szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Spotkanie prowadzili Remigiusz Jezierski oraz Robert Skrzyń. Podczas niego młodzież poznała bliżej sylwetkę naszego najwybitniejszego panczenisty a także mogła zadać mu wiele pytań. Po spotkaniu był czas na to aby zrobić sobie z mistrzem zdjęcie, wziąć od niego autograf. Na spotkaniu był także obecny Paweł Fajdek – mistrz świata w rzucie młotem.

Spotkanie w Świdnicy z młodzieżą
Spotkanie w Świdnicy z młodzieżą

 

Honorowy gość na meczu

Po południu Zbigniew Bródka był gościem honorowym na meczu III-ligi pomiędzy Polonią Świdnica a Zagłębiem II Lubin. Przed meczem najszybszy strażak świata przekazał podpisał wiele koszulek, piłek, a także przekazał biało-czerwoną flagę ze swoim zdjęciem i autografem na licytację z której dochód został przekazany na wyjazd Marka Leśnickiego i Jarosława Drzężli.

aSwWal_48

Galeria wszystkich zdjęć

Wizyta w Świdnicy

Udostępnij...
Aisko Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Warto przeczytać

Dotarliśmy do Pekinu

Dotarliśmy cali i zdrowi  Pozdrawiamy Was serdecznieUdostępnij...

Nominacja na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022

Szanowni Państwo, dziś już mogę powiedzieć oficjalnie jadę na swoje czwarte igrzyska i to w …

Translate »