środa , 22 marca 2023

„Strażak na medal” – dlaczego tak ważne jest by mieć w domu czujnik tlenku węgla…

Na rozmowy z cyklu  „Strażak na medal”

zapraszam na profil firmy

AISKO / Kidde – Bezpieczni w domu

Dziś publikujemy jeszcze nie wywiad, ale krótką opowieść naszego mistrza o tym, dlaczego tak ważne jest by mieć w domu czujnik tlenku węgla i dlaczego warto mieć pod ręką dobrą, prawdziwą gaśnicę, którą można zdusić pożar już w zarodku, zanim się jeszcze na dobre rozszaleje. 

Warto posłuchać rad tak kompetentnej osoby. Zbyszek, na co dzień zawodowy strażak, wie co mówi! Zapraszamy na materiał wideo.

Źródło:https://www.facebook.com/Aisko.Kidde/

Zbigniew Bródka o życiu sportowca i strażaka, specjalnie dla nas!

Mamy dla was niespodziankę. Nasz ambasador, znakomity sportowiec i świetny strażak, Zbigniew Bródka udzielił nam długiego wywiadu. Opowiedział o swojej karierze wyczynowego panczenisty, od jej początku aż po zdobycie olimpijskiego złota. O wzlotach, o upadkach, o chwilach niepohamowanej radości i łzach, które są zawsze nieodłączną częścią życia sportowca. Drugim wątkiem naszej rozmowy była opowieść Zbyszka o trudnej i odpowiedzialnej misji strażaka. Sami się zdziwiliśmy jak często ludzie lekceważą – tak istotne – kwestie bezpieczeństwa. A przecież stawka jest wysoka, gra idzie o nasze zdrowie, a nawet życie. Niewątpliwie opowieść Zbyszka ma też walor edukacyjny i na budowaniu coraz większej świadomości w kwestiach bezpieczeństwa nam także zależy. Rozmowę ze Zbyszkiem z cyklu „Strażak na medal” będziemy publikowali w odcinkach na naszym profilu na Facebooku już we wrześniu. Warto do nas zaglądać. Dziś publikujemy jeszcze nie wywiad, ale krótką opowieść naszego mistrza o tym, dlaczego tak ważne jest by mieć w domu czujnik tlenku węgla i dlaczego warto mieć pod ręką dobrą, prawdziwą gaśnicę, którą można zdusić pożar już w zarodku, zanim się jeszcze na dobre rozszaleje. Warto posłuchać rad tak kompetentnej osoby. Zbyszek, na co dzień zawodowy strażak, wie co mówi! Zapraszamy na materiał wideo.

Opublikowany przez AISKO / Kidde – Bezpieczni w domu Czwartek, 29 sierpnia 2019

Udostępnij...

Warto przeczytać

Dotarliśmy do Pekinu

Dotarliśmy cali i zdrowi  Pozdrawiamy Was serdecznieUdostępnij...

Nominacja na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022

Szanowni Państwo, dziś już mogę powiedzieć oficjalnie jadę na swoje czwarte igrzyska i to w …

Translate »