wtorek , 19 października 2021

Łódzkie ma pomysł na zdrowie – finał akcji już 12.10 w Łodzi – Zbigniew Bródka doradza jak jeździć na rolkach (zobacz film)

Celem kampanii “Łódzkie ma pomysł na zdrowie”, jest zarazić sportem i zdrowym trybem życia mieszkańców województwa łódzkiego

Zbigniew Bródka zapraszam do udziału w akcji:

Zapraszam Was do przyłączenia się do akcji Łódzkie ma pomysł na zdrowie, zapraszamy na stronę www.pomyslnazdrowie.pl na której znajdziecie porady informacje dotyczące akcji a wszystko pod patronatem Marszałka Województwa oraz Radia Zet wraz z Martą Edmunds i Arturem Partyką „Promujemy sport i zmianę nawyków żywieniowych. Chcemy Was przekonać, że aktywność fizyczna może być nie tylko korzystna dla zdrowia, ale również przyjemna”

OFICJALNA STRONA AKCJI

www.pomyslnazdrowie.pl

FINAŁ AKCJI 12.10.2014

Już 12 października w Parku Na Zdrowiu w Łodzi w godzinach 10-16 odbędzie się finał akcji “Łódzkie ma pomysł na zdrowie.”

W jego trakcie (ok. godziny 14) podejmiemy próbę pobicia rekordu Guinnessa w ilości osób ćwiczących jednocześnie w ćwiczeniach w wykroku. Bądź tam razem z nami! Nie przegap okazji stania się częścią historii, która zostanie odnotowana w jednej z najbardziej znanych książek na świecie – w Księdze rekordów Guinnessa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Jeżeli jesteś zainteresowany, odwiedź oficjalny profil wydarzenia na Facebook’u:

Pobij z nami Rekord Guinnessa

łódzkiedbamozdrowie_2_W500

łódzkiedbamozdrowie_1_W500

Aisko Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Warto przeczytać

25-lecie klubu UKS Błyskawica Domaniewice

Zapraszamy na bal z okazji 25 – lecia klubu UKS Błyskawica Domaniewice. Jeżeli jesteś, bądź …

Obchody 75 lecia Ludowych Zespołów Sportowych

Zapraszam we wtorek (16.03.2021) do śledzenia obchodów 75 lecia LZS czyli Ludowych Zespołów Sportowych, skrót …