PUCHAR ŚWIATA – 2016/2017
12.11.2016 – Harbin
1000 m Mężczyzn
Dywizja B
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Strata |
1 | Nico Ihle | GER | 1:10.28 | |
2 | Takuro Oda | JPN | 1:10.59 (2) | 0.31 |
3 | Shani Davis | USA | 1:10.59 (8) | 0.31 |
4 | Tae-Bum Mo | KOR | 1:10.64 | 0.36 |
5 | Shunsuke Nakamura | JPN | 1:10.82 | 0.54 |
6 | Tae-Yun Kim | KOR | 1:10.85 | 0.57 |
7 | Bart Swings | BEL | 1:10.89 | 0.61 |
8 | Shota Nakamura | JPN | 1:10.93 | 0.65 |
9 | Konrád Nagy | HUN | 1:11.40 | 1.12 |
10 | Denis Kuzin | KAZ | 1:11.67 | 1.39 |
11 | Gerben Jorritsma | NED | 1:11.93 (6) | 1.65 |
12 | Richard Maclennan | CAN | 1:11.93 (9) | 1.65 |
13 | Makoto Owada | JPN | 1:11.95 | 1.67 |
14 | Bailin Li | CHN | 1:12.06 | 1.78 |
15 | Mirko Giacomo Nenzi | ITA | 1:12.14 | 1.86 |
16 | Stanislav Palkin | KAZ | 1:12.17 (3) | 1.89 |
17 | Viktor Lobas | RUS | 1:12.17 (4) | 1.89 |
18 | Yanzhe Li | CHN | 1:12.22 | 1.94 |
19 | Piotr Michalski | POL | 1:12.23 | 1.95 |
20 | Pekka Koskela | FIN | 1:12.38 | 2.10 |
21 | Zbigniew Bródka | POL | 1:12.39 | 2.11 |
22 | Jia Xuan Xie | CHN | 1:12.44 | 2.16 |
Zbigniew Bródka, komentarz po starcie na 1000 m:
Mam nadzieje ze to tylko ta odkręcona płoza była przyczyna słabszego przejazdu na 1000m.
„Pimpuje” sprzęt i zbieram siły na bieg drużynowy Trzymajcie kciuki.
12.11.2016 – Harbin
Bieg drużynowy Mężczyzn
Miejsce | Kraj | Czas | Strata |
1 | Holandia | 3:45.33 | |
2 | Norwegia | 3:48.50 | 3.17 |
3 | Korea | 3:48.72 | 3.39 |
4 | Japonia | 3:49.68 | 4.35 |
5 | Włochy | 3:49.85 | 4.52 |
6 | Kanada | 3:50.71 | 5.38 |
7 | Nowa Zelandia | 3:52.60 | 7.27 |
8 | Rosja | 3:52.61 | 7.28 |
9 | Niemcy | 3:53.05 | 7.72 |
10 | Polska | 3:55.24 | 9.91 |
11 | Chiny | 4:00.17 | 14.84 |
13.11.2016 – Harbin
1500 m Mężczyzn
Dywizja A
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Strat |
1 | Sven Kramer | NED | 1:46.79 | |
2 | Denis Yuskov | RUS | 1:47.46 | 0.67 |
3 | Bart Swings | BEL | 1:47.54 | 0.75 |
4 | Patrick Roest | NED | 1:47.92 | 1.13 |
5 | Joey Mantia | USA | 1:48.14 | 1.35 |
6 | Vincent De Haitre | CAN | 1:48.24 | 1.45 |
7 | Shota Nakamura | JPN | 1:48.29 | 1.50 |
8 | Shani Davis | USA | 1:48.33 | 1.54 |
9 | Thomas Krol | NED | 1:48.43 | 1.64 |
10 | Håvard Holmefjord Lorentzen | NOR | 1:48.72 | 1.93 |
11 | Sergey Trofimov | RUS | 1:48.75 | 1.96 |
12 | Sverre Lunde Pedersen | NOR | 1:49.26 | 2.47 |
13 | Sergey Gryaztsov | RUS | 1:49.37 | 2.58 |
14 | Sebastian Kłosinski | POL | 1:49.44 | 2.65 |
15 | Andrea Giovannini | ITA | 1:49.61 | 2.82 |
16 | Min Seok Kim | KOR | 1:49.66 | 2.87 |
17 | Zbigniew Bródka | POL | 1:49.68 | 2.89 |
18 | Jan Szymański | POL | 1:50.33 | 3.54 |
19 | Bailin Li | CHN | 1:50.84 | 4.05 |
20 | Sindre Henriksen | NOR | DNF | |
Wyniki PŚ Harbin- oficjalna strona ISU
Udostępnij...