poniedziałek , Grudzień 11 2017
Strona główna / Najnowsze wydarzenia / Łódzkie ma pomysł na zdrowie – finał akcji już 12.10 w Łodzi – Zbigniew Bródka doradza jak jeździć na rolkach (zobacz film)

Łódzkie ma pomysł na zdrowie – finał akcji już 12.10 w Łodzi – Zbigniew Bródka doradza jak jeździć na rolkach (zobacz film)

Celem kampanii „Łódzkie ma pomysł na zdrowie”, jest zarazić sportem i zdrowym trybem życia mieszkańców województwa łódzkiego

Zbigniew Bródka zapraszam do udziału w akcji:

Zapraszam Was do przyłączenia się do akcji Łódzkie ma pomysł na zdrowie, zapraszamy na stronę www.pomyslnazdrowie.pl na której znajdziecie porady informacje dotyczące akcji a wszystko pod patronatem Marszałka Województwa oraz Radia Zet wraz z Martą Edmunds i Arturem Partyką „Promujemy sport i zmianę nawyków żywieniowych. Chcemy Was przekonać, że aktywność fizyczna może być nie tylko korzystna dla zdrowia, ale również przyjemna”

OFICJALNA STRONA AKCJI

www.pomyslnazdrowie.pl

FINAŁ AKCJI 12.10.2014

Już 12 października w Parku Na Zdrowiu w Łodzi w godzinach 10-16 odbędzie się finał akcji “Łódzkie ma pomysł na zdrowie.”

W jego trakcie (ok. godziny 14) podejmiemy próbę pobicia rekordu Guinnessa w ilości osób ćwiczących jednocześnie w ćwiczeniach w wykroku. Bądź tam razem z nami! Nie przegap okazji stania się częścią historii, która zostanie odnotowana w jednej z najbardziej znanych książek na świecie – w Księdze rekordów Guinnessa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Jeżeli jesteś zainteresowany, odwiedź oficjalny profil wydarzenia na Facebook’u:

Pobij z nami Rekord Guinnessa

łódzkiedbamozdrowie_2_W500

łódzkiedbamozdrowie_1_W500

Kennah by Syntex

Warto przeczytać

Regeneracja przed PŚ w Stavanger – Compex

Zbigniew Bródka: Czas na regeneracje, dzięki Compex Fitcast Sp. z o.o. będzie ona znacznie szybsza. …

Wyniki 1500 m – PŚ Heerenveen 11.11.2017

PUCHAR ŚWIATA – 2017/2018 11.11.2017 – Heerenveen 1500 m Grupa B 1500 m porównanie czasów …